مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

شرایط استفاده

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات تکنوکده

استفاده‌ی شما از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی تکنوکده و سفارش كالا در این سرویس به معنی توافق کامل شما با شرایط و مقررات زیر تلقی می‌شود:

 • خرید کالا از تکنوکده بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود. تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه  می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

 • بیشتر اطلاعات ارائه‌شده درباره‌ی کالاهای عرضه‌شده درتکنوکده ترجمه‌ی مطالب مربوطه از سایت‌های معتبر انگلیسی‌زبان (اغلب سازنده‌ی اصلی کالا) است. تکنوکده درحالی که خود را به نوسازی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند، هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطای نگارشی پذیرا نیست. اطلاعات ارائه‌شده ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند یا حذف شود. از آن‌جایی که خطای انسانی تیم وب‌سایت در ورود اطلاعات بر روی وب‌سایت تکنوکده امکان‌پذیر است، تکنوکده مسئولیت صحت کامل اطلاعات ارائه‌شده را بر عهده نمی‌گیرد.
 • كاربران متعهد هستند که در دسترسی به خدمات تکنوکده مقاصدی خارج از دریافت اطلاعات فنی یا سفارش اینترنتی کالا دنبال نکنند.
 • كاربران هنگام سفارش كالا ملزم هستند اطلاعات صحیح و كامل خود را در وب‌سایت درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست سفارش و تحویل به‌موقع آن خواهد شد.
 • تکنوکده هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتویات سایت‌هایی که ارتباط به آن‌ها به واسطه‌ی آگاهی و یا لینک در وب‌سایت تکنوکده شکل می‌گیرد، ندارد.
 • تمام ابزاری که در سرویس های تکنوکده با هدف ارتباط با مشتریان به‌کار گرفته می‌شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با سفارش كالا باشد. تکنوکده هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیام‌های کاربران نمی‌پذیرد. نظرات و پیام‌های کاربران پس از تأئید مسئول بخش مربوطه ، برای اعلان عمومی، درج خواهند شد.
 • تمام شرایط و خدمات سرویس های تکنوکده بر مبنای آخرین سیاست‌های این فروشگاه شکل گرفته و ممکن است  تغییر کند.
 • ارتباط الکترونیکی فروشگاه تکنوکده با کاربران فقط از طریق دامنه‌ی https://technokade.com (شامل وب‌سایت، پست الکترونیکی، وبلاگ و موارد مشابه) برقرار شده، و فقط با استفاده از آدرس پست الکترونیکی‌ای که کاربران در سایت درج کرده‌اند صورت می‌پذیرد. در  صورت لزوم ارتباط تلفنی یا پستی نیز، این ارتباط با تلفن‌ها و آدرس‌های اعلام‌شده توسط کاربر برقرار می‌شود. فروشگاه تکنوکده به هیچ وجه اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است از حریم شخصی کاربران دفاع کند. و اطلاعات شما نزد ما محفوظ می ماند.

© مالکیت معنوی محتویات تکنوکده تمامی سرویس ها و فروشگاه شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به فروشگاه تکنوکده است.
© کلیه حقوق محفوظ است. 1396 هجری خورشیدی

ارتباط مستقیم با کاربران
تکنوکده به‌دنبال رضایت کامل مشتریان خود است. اگر به هر دلیلی تکنوکده نتوانست انتظار شما را برآورده کند، لطفاً با پرکردن و ارسال فرم پیشنهاد و انتقاد دلیل ناخورسندی خود را به تکنوکده اطلاع دهید.
ضمناً کاربران گرامی می‌توانند در هر زمان كه مایل باشند پرسش‌های خود را به یکی از روش‌های ذکرشده در بخش تماس برای تکنوکده ارسال و در اولین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایند.

شرایط و خدمات فروش کالا

 • از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه تکنوکده ، فروشگاه تکنوکده یا نماینده‌ی رسمی آن به‌عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش‌دهنده به عنوان خریدار تلقی می‌شوند.
 • فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که کاربر خریدار آن را در وب‌سایت فروشنده ثبت کرده است.
 • فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و نحوه‌ی ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می‌رساند.
 • چنانچه سفارش در ساعات غیراداری و در روزهای تعطیل باشد، مراحل ارسال سفارش از اولین ساعت اداری روز بعد آغاز می شود.
 • در هر زمان که خریدار با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شود در قسمت سفارش‌ها قادر به مشاهده‌ی تاریخچه‌ی سفارشات خود و وضعیت هر سفارش است.
 • ارزش کالا یا کالاهای سفارش‌داده‌شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه‌ی مالیات‌ها و عوارض قانونی فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می‌شود، هزینه‌ی ارسال، کادوپیچی و بیمه‌ی کالا خواهد بود.
 • مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر خریدار در وب‌سایت فروشنده ثبت شده و فروشگاه تکنوکده به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا (از جمله هزینه‌های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور خریدار در مکان و زمان تعیین‌شده، فروشنده هزینه‌های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. البته در صورت استفاده از خدمات شرکت پست ایران یا شرکت  تیپاکس، کالا در ساعات اداری تحویل می‌شود و انتخاب زمان تحویل بر عهده‌ی خریدار نیست.
 • خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه‌ی دریافت کالا، رضایت خود را از نوع و/یا تعداد و سلامت کالا ابراز می‌نماید.
 • هرگونه نقص و یا عیب فنی و یا عدم کارکرد صحیح کالا با مسئولیت شرکت گارانتی‌کننده‌ی کالا است و در قبال خدمات پس از فروش کالاهای با گارانتی فروشگاه تکنوکده هیچ مسئولیتی ندارد.
 • خریدار موظف است کلیه سفارشات را با فاکتور مهر شده از طرف تکنوکده بررسی و مطابقت دهد. در صورتی که مغایرتی در سفارشات ارسال شده با فاکتور وجود داشته باشد ، خریدار باید طی حداکثر 48 ساعت پس از دریافت از مامور پست یا مامور پیک تکنوکده موضوع را قبل از بازگشایی پلمپ یا مصرف سفارشات به پشتیبانی تکنوکده گزارش دهد ، در صورت استفاده یا گشودن پلمپ سفارشات ، گارانتی مرجوعی سفارشات غیر فعال شده و امکان مرجوعی کالا وجود ندارد.
 • خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تأئید سفارش بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین‌شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری کند و سفارش را فسخ نماید.
 • کالا هایی که به صورت هدیه | اشانتیون | کد تخفیف هدیه و... از طرف فروشگاه تکنوکده برای مشتریان ارسال میشود شامل ضمانت فروشگاه تکنوکده نمیباشد. و تنها در صورت گارانتی دار بودن آن محصول میتوان از مزایای گارانتی محصول بهره برد 
 • درصورتی‌که به هر دلیل از طرف تکنوکده، امکان ارسال کالا وجود نداشته یا روند ارسال کالا با مشکل مواجه شود، مبلغ واریزشده مشتری به شماره‌حسابی که با آن وجه را پرداخت کرده است بازگردانده می‌شود.

 آخرین تغییرات: مهر 1401 هجری خورشیدی

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد