مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

رویه ارسال

Send Product

حمل و نقل

سفارشات شما براساس زمان ثبت سفارش شما اماده و پردازش خواهند شد.
سفارشاتی که تا ساعت 13:00 ثبت شوند حداکثر تا 72 ساعت آینده پردازش و آماده ارسال خواهند شد.
بدیهی است که سفارشات ثبت شده پس از این ساعت با یک روز تاخیر در ارسال مواجه خواهند شد.
سفارشات ثبت شده به صورت پست پیشتاز هر روز به اداره پست تحویل داده شده و تا ساعت 10 روز کاری آینده در پنل کاربری شما در وبسایت تکنوکده قابل دریافت میباشد.
سفارشات ثبت شده به صورت پیک هر روز از ساعت 16:00 الی 18:00 برای سفارشات درون شهری ارسال خواهند شد.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه تکنوکده یک فروشگاه اینترنتی میباشد سفارشات فقط به ارسال با پیک و پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد و امکان تحویل حضوری سفارشات امکان پذیر نیست.

هزینه های ارسال:

 هر دسته از محصولات  به شرح زیر است:

هزینه بسته بندی برای سفارشات تلفن همراه و لوازم جانبی، قطعات تعمیری، قطعات کامپیوتر و قطعات سبک وزن برای حامل تیپاکس که به صورت پس کرایه است 8،000 تومان (هشت هزارتومان) و برای سفارشات لپ تاپ و قطعات سنگین 25،000 تومان (بیست و پنج هزار تومان است.

هزینه ارسال سفارشات برای تلفن همراه و لوازم جانبی ، قطعات تعمیری ، قطعات کامپیوتر با پست پیشتاز  38،000 تومان ( سی و هشت هزار تومان ) میباشد.

هزینه ارسال سفارشات برای لپ تاپ و قطعات سنگین 120،000 تومان ( صد و بیست هزار تومان ) میباشد. ارسال این نوع سفارش با پیک 30.000 تومان (سی  هزار تومان ) خواهد بود.

ارسال و تحویل 

1-      فروشگاه اینترنتی تکنوکده فقط تامین کننده محصول بوده و تعهدات ذکر شده برای گارانتی محصول مربوط به شرکت گارانتی کننده میباشد.

3-      بدیهی است که خرابی و مشکلات پيش آمده در محصولات با گارانتی بر عهده شرکت گارانتی کننده و بدون گارانتی ( خارج از زمان اولیه ) ارتباطی با فروشگاه تکنوکده ندارد.

4-      ارسال کالاهای توسط اداره پست، تیپاکس و يا پيک های درون استانی خواهد بود؛ لذا الزاميست در بررسی و سالم تحويل گرفتن کالا مشتری دقت لازم را انجام دهد.

5-      درصورت عدم امکان تأمين کالا توسط فروشگاه تکنوکده، وجه محصول به حساب خریدار بازگردانده خواهد شد.

6-      زمان ارسال از زمان ثبت سفارش در صفحه محصول در بخش " زمان ارسال " مشخص خواهد بود.

ارسال و تحویل لوازم خانگی

1-        فروشگاه اینترنتی تکنوکده فقط تامین کننده محصول بوده و تعهدات ذکر شده برای گارانتی محصول مربوط به شرکت گارانتی کننده میباشد.

2-       نصب و راه اندازی تمامی محصولات باگارانتی و يا بدون گارانتی ارتباطی با فروشگاه تکنوکده ندارد.

3-      بدیهی است که خرابی و مشکلات پيش آمده در محصولات با گارانتی و بدون گارانتی ارتباطی با فروشگاه تکنوکده ندارد.

4-      ارسال کالاهای مربوط به لوازم خانگی توسط باربری و يا پيک های درون استانی خواهد بود؛ لذا الزاميست در بررسی و سالم تحويل گرفتن کالا مشتری دقت لازم را انجام دهد.

5-      درصورت عدم امکان تأمين کالا توسط فروشگاه تکنوکده، وجه محصول به حساب خریدار بازگردانده خواهد شد.

6-      امکان لغو سفارشات محصولات لوازم خانگی تا زمانی که وضیعت سفارش به در حال آماده سازی تغییر کند میسر است ، پس تغییر وضعیت سفارش شما به در حال آماده سازی  امکان لغو سفارش وجود ندارد.

7-      زمان ارسال لوازم خانگی از زمان ثبت سفارش در صفحه محصول در بخش " زمان ارسال " مشخص خواهد بود.

8-      هزينه های جانبی اياب و ذهاب و يا هزينه حمل محصولات با وزن بيشتر از 15 کيلوگرم به عهده مشتری خواهد بود.

نکته:لطفا قبل از خارج کردن سفارش از پلمپ و بسته بندی از یکی بودن فاکتور و کالاهای ارسال شده اطمینان پیدا کنید. در صورتی که مغایرتی در کالاهای ارسالی ایجاد شده باشد و پلمپ کالا از طرف شما باز شده باشد ، فروشگاه تکنوکده مسئولیتی در این باره مغایرت کالا ندارد.

در صورت وجود مغایرت تا حداکثر 24 ساعت پس از تحویل به پشتیبانی فروشگاه اینترنتی تکنوکده اطلاع دهید. بدیهی است که خارج از زمان ذکر شده فروشگاه تکنوکده مسئولیتی نخواهد داشت.

قطعات تعمیری :

شکستگی شامل گارانتی و مرجوعی نمی‌باشد, داشتن تصویر کالا اولویت اولیه مرجوعی می‌باشد.
فلت پارگی و ته‌خوردگی فلت شامل گارانتی و مرجوعی نمی‌باشد.
برداشتن لیبل شامل گارانتی و مرجوعی نمی‌باشد.
برداشتن و کندن طلق و لیبل روی صفحه شامل گارانتی و مرجوعی نمی‌باشد.
هرگونه خط و خش و نقطه افتادن روی صفحه و لیبل و طلق شامل گارانتی و مرجوعی نمی‌باشد.
مخدوش یا پاک شدن مهر و لیبل‌های شرکت شامل گارانتی و مرجوعی نمی‌باشد.
روی کار رفتن تاچ ال‌سی‌دی شامل گارانتی و مرجوعی نمی‌باشد.
چسب کاری و پرس تاچ ال‌سی‌دی روی فریم و گوشی شامل گارانتی و مرجوعی نمی‌باشد.
تمامی تاچ ال‌سی‌دی‌های گوشی موبایل و تبلت در تمامی برندها و مدل‌ها در هنگام خرید و قبل از ارسال کالا هم در فروشگاه تست شده می‌باشند و از لحاظ ظاهری و سلامت فیزیکی کالا بررسی و چک شده می‌باشند و هر‌گونه مشکل از نظر ظاهری بعد از ارسال کالا بر‌عهده‌ی فروشگاه نمی‌باشد. ( کالای مشکل‌دار و معیوب هرگز ارسال نخواد شد.)
تاچ ال‌سی‌دی‌های سرویس‌پک همه تست شده و شرکتی می‌باشند و 100% اورجینال می‌باشند و فاقد هر‌گونه گارانتی می‌باشند.
تاچ ال‌سی‌دی‌های های‌کپی اعم از تی‌اف‌تی, متال, اولد, چنج‌گلس, چنج‌فلت, فاقد هر‌گونه گارانتی می‌باشند.

*نکته: لطفا قبل از چسباندن السیدی و کندن برچسب ها الزاما تست تصویر گرفته شود، در غیر این صورت شامل گارانتی نمی شود و هرگونه خرابی بر عهده نصب کننده السیدی میباشد.

لغو سفارش :

در صورتی که قصد لغو سفارش خود را به هر دلیلی دارید باید حداکثر تا 12 ساعت پس از ثبت سفارش اعلام لغو سفارش خود را در بخش تماس با ما یا ارسال یک پیام در جزئیات سفارش خود اعلام کنید. در غیر این صورت سفارش شما وارد فاز بسته بندی و ارسال شده و پس از این مرحله امکان لغو سفارش وجود ندارد. بدیهی است که در  صورتی که کالای ارسال شده دارای مشکل، عیب یا ایراد ظاهری و سخت افزاری داشته باشد شامل گارانتی شد و طبق قوانین سایت با کالای معیوب رفتار خواهد شد.

فروشگاه تا 72 ساعت منتظر ارسال کالا از طرف تامین کننده میماند ، در صورت عدم دریافت کالا از طرف تامین کننده یا وقوع موارد پیشبینی نشده ، فروشگاه حق کنسل کردن سفارش را دارد. 

قوانین خرید کالای سفارشی ( سفارش از خارج کشور )

در صورت وقوع موارد غیر قابل پیشبینی مانند بسته شدن مرزهای کشوری، روابط های کشوری ایران و کشور مبدا ( کشوری که خرید کالا انجام شده باشد )، تغییر تعرفه های گمرکی ،  شیوع بیماری واگیردار و... که در تحویل کالا تاثیر گذار باشد ، فروشگاه تکنوکده مجبور به لغو سفارش و بازگشت مبلغ پرداختی به حساب مشتری خواهد بود.

مهم: ضمانت سلامت کالا فقط مربوط به سلامت فیزیکی کالا است. مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری های زاتی کالا مانند کار نکردن یک دکمه مربوط به شرکت تولید کننده میباشد.

فروشگاه تکنوکده فقط مسئول سلامت فیزیکی کالا میباشد ، بدین معنی که کالا از نظر شکستگی مورد ضمانت فروشگاه تکنوکده میباشد و در صورت وجود شکستگی فیزیکی در کالا ، فروشگاه تکنوکده پاسخگو خواهد بود.

نکته : در صورتی که کالا دارای مشکل نرم افزاری و یا سخت افزاری باشد و مشتری قصد استفاده از گارانتی ارائه شده از طرف شرکت گارانتی کننده دستگاه باشد ، هزینه بازگشت کالا به شرکت گارانتی کننده و دریافت مجدد کالا از شرکت گارانتی کننده بر عهده مشتری میباشد.

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد