مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

فرایند خرید اقساطی از فروشگاه اینترنتی تکنوکده

خرید اقساطی از فروشگاه اینترنتی تکنوکده

تسهیلات والتا

از طریق پلتفرم تسهیلات والتا ، کاربران می توانند به سادگی و بصورت غیرحضوری تسهیلات خرید کالا دریافت کنند و در فروشگاه اینترنتی تکنوکده ثبت سفارش انجام دهند و هزینه خرید کالا را به صورت اقساط ماهیانه پرداخت نمایند.

برای شروع کافیست مراحل زیر را طی کنید :

 •          مرحله اول : ثبت نام در سایت والتا  

  ابتدا به سایت walleta.ir  وارد شده و بعنوان کاربر ثبت نام کنید . توجه داشته باشید نام و نام خانوادگی شما باید مطابق با اطلاعات ثبت احوال باشد . شماره تلفن همراه شما باید متعلق به شما باشد .

 

 •          مرحله دوم : تکمیل پروفایل و احراز هویت

  تصویر پشت و روی کارت ملی و شناسنامه را باید آپلود کنید. در این مرحله احراز هویت اولیه انجام می گیرد.

 

 •          مرحله سوم : انتخاب تامین کننده مالی که می خواهید از آن تسهیلات دریافت کنیدو ثبت درخواست تسهیلات     

  در پلتفرم والتا منابع مختلفی برای اعطا تسهیلات وجود دارد که بخش بیشتر آن از سمت لیزینگها می باشد. ( لیزینگ ها مجموعه هایی هستند که در حوزه تسهیلات و بصورت کلان فعالیت دارند ). از طریق پلتفرم والتا، شما می توانید تامین کنندگان مالی یا همان تسهیلات دهندگان خرید اقساطی کالا را با هم مقایسه کنید و تامین کننده مالی متناسب با شرایط خود را انتخاب کنید. در این قسمت ابتدا تامین کننده مالی و مبلغ تسهیلات را با توجه به سقف ارائه شده تعیین نموده و سپس اقدام به بارگذاری مدارک خواسته شده ( از قبیل گردش حساب ، مدارک هویتی و... ) نمایید . بعد از تکمیل این قسمت و ثبت درخواست پرونده شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت .
  طرح های تسهیلات فعال والتا و اطلاعات بیشتر از جمله نرخ تسهیلات را می توانید در سایت والتا ببینید.

 

 •          مرحله چهارم : ارسال یک فقره چک ضمانت      

  بعد از تایید تسهیلات لازم هست یک فقره چک ضمانت در وجه تامین کننده مالی به آدرس پلتفرم والتا ارسال گردد. در حال حاضر چک باید بنام شخص درخواست کننده تسهیلات باشد .

 

 •          مرحله پنجم : واریز مبلغ تسهیلات به کیف پول کاربری      

  تمام کاربران والتا در پنل کاربری خود دارای کیف پول اعتباری می باشند که بعد از دریافت چک ضمانت ، مبلغ تسهیلات تایید شده به کیف پول کاربری شما واریز می گردد .

 

 •          مرحله ششم : خرید اقساطی از فروشگاه تکنوکده           

  در این مرحله شما می توانید به وب سایت تکنوکده وارد شده و همانند بقیه کاربران ،کالای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کرده و سفارش خود را ثبت نمایید. فقط با این تفاوت که در قسمت پرداخت و انتخاب درگاه بانکی ، باید درگاه اعتباری والتا را انتخاب نمایید.(اگر درگاه والتا برای شما فعال نبود با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید

 

 •          مرحله هفتم : پرداخت اقساط  

  برای پرداخت اقساط کافیست ماهیانه به پنل کاربری خود در والتا وارد شده و بصورت آنلاین اقدام به پرداخت اقساط تسهیلات نمایید.

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد