مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد

تعمیرات شیائومی | تعمیرات گوشی شیائومی

تعمیرات شیائومی

تعمیرات شیائومی تکنوکده

تعمیرات شیائومی یکی دیگر از خدمات ویژه بخش تعمیرات شیائومی تکنوکده می باشد. مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در انواع گوشی ها از جمله در گوشی های شیائومی با یک اشتباه کوچک از جانب تعمیرکاران مبتدی می تواند صدمات جبران ناپذیری به گوشی وارد نماید. تعمیرات شیائومی در تکنوکده با بهره گیری از امکانات تخصصی و قطعات استاندارد انجام خواهد پذیرفت. با تعمیرات شیائومی در تکنوکده این اطمینان را به شما می دهیم که مشکلات گوشی های شیائومی شما در بخش تعمیرات موبایل شیائومی تکنوکده به طور کامل رفع خواهد شد.

خدمات تعمیرات شیائومی با بهترین کیفیت توسط متخصصین مجرب و توانمند تکنوکده در واحد تعمیرات شیائومی با سه ماه گارانتی نرم افزاری رایگان ، خدمات فوق حرفه ای را به شما ارائه خواهد داد.

کمپانی شیائومی نمایندگی خدمات یا فروش مستقیم و تعمیرات شیائومی در کشور ما ایران ندارد و این امر باعث استقبال کم از این برند با کیفیت در ایران شده است. عدم وجود نمایندگی مستقیم از یک برند یعنی نبود خدمات مناسب و کمبود قطعات و لوازم جانبی برای گوشی های آن برند باعث نارضایتی کاربران و خریداران گوشی های شیائومی شده است.

مجموعه تکنوکده مفتخر است که با استفاده از روابط خوب با کشور سازنده یعنی چین می تواند قطعات گوشی های شیائومی را با بهترین کیفیت و قیمت تأمین کند ، قطعات مصرفی مانند : LCD ، باتری ، قاب پشت و تعمیرات گوشی شیائومی را به مشتریان عزیز ارائه دهد . در کنار تأمین قطعات مجموعه تکنوکده با در اختیار داشتن تیم فنی قوی و با تجربه در رابطه با گوشی های شیائومی و رابط کاربری MIUI، سه ماه گارانتی نرم افزاری رایگان برای گوشی های شیائومی در نظر گرفته است.

10 روز ضمانت اصالت و سلامت کالا + یک سال ضمانت تأمین قطعات + سه ماه گارانتی نرم افزاری 

مجموعه خدماتی است که فروشگاه تکنوکده به خریداران گوشی های شیائومی ارائه می کند. اگر گوشی شیائومی از فروشگاه تکنوکده خریداری نشده باشد می تواند برای تعمیرات شیائومی و تأمین قطعات با مرکز خدمات تکنوکده تماس بگیرد.

تعمیرات گوشی شیائومی 

در سه ماهه اول، دوم و سوم سال 2018 گوشی های شیائومی در میان 4 برند پر فروش دنیا قرار گرفته است و به کیفیت عالی با قیمت مقرون به صرفه در بین طرفداران خود معروف است.

گزارش IDC از فروش سه ماهه دوم کمپانی های سازنده گوشی های هوشمند در دنیا

تعمیر گوشی شیائومی 

تعمیرات شیائومی و تعمیر گوشی های شیائومی به دلیل تنوع بالا در مدل و نوع ساخت گوشی های شیائومی از تخصصی ترین نوع تعمیرات گوشی محسوب می شود . تعمیر گوشی شیائومی در فروشگاه تکنوکده به طور کامل و تخصصی صورت می پذیرد. با بهره مندی از کادری مجرب و توانا با به کار گیری جدیدترین متدها در تعمیرات شیائومی می توانیم به شما تضمین دهیم که گوشی شیائومی در کمترین زمان ممکن و به  طور کاملا تخصصی  بررسی و تعمیر خواهد شد. کلیه ی قطعات استفاده شده در تعمیرات شیائومی از قطعات اورجینال گوشی های شیائومی در مرکز تعمیرات فروشکاه شیائومی می باشد . 

فهرست

جستجو

مشاهده همه محصولات
محصولی پیدا نشد